Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 20.02.2019, 08:01

КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Права дитини

Освіта району

Наша кнопка

Відвідувачі

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Форма входу
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 241 242 243 244 245 ... 256 257 »
   11 листопада 2012 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

Результати участі учнів Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів в олімпіаді з правознавства:

Олійник Костянтин - 9 клас - 3 місце
Федчун Анна - 9 клас - 5 місце
Музика Анжела - 9 клас - 6 місце
Пось Андрій - 10 клас - 1 місце
Потоцька Аліна - 10 клас - 2 місце
Кузьменко Наталія - 10 клас - 4 місце
Дужак Анастасія - 11 клас - 7 місце
Просмотров: 352 | Добавил: rokivit | Дата: 13.11.2012 | Комментарии (0)

   10 листопада 2012 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

Результати участі учнів Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів в олімпіаді з фізичної культури:

Вовк Микола - 11 клас - 1 місце
Сонора Євгеній - 11 клас - 2 місце
Титяненко Яна - 11 клас - 1 місце
Тетяненко Альбіна - 11 клас - 2 місце
Просмотров: 237 | Добавил: rokivit | Дата: 12.11.2012 | Комментарии (0)

   4 листопада 2012 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

Результати участі учнів Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів в олімпіаді з математики:

Настюк Олександр - 6 клас - 4 місце
Тодор Олег - 6 клас - 4 місце
Воронько Марина - 6 клас - 5 місце
Кравченко Ольга - 6 клас - 5 місце
Бурик Карина - 7 клас - 2 місце
Нестеренко Роман - 7 клас - 7 місце
Яковенко Віталій - 7 клас - 10 місце
Щербина Владислав - 8 клас - 5 місце
Запорожець Дмитро - 8 клас - 5 місце ... Читати далі »
Просмотров: 351 | Добавил: rokivit | Дата: 06.11.2012 | Комментарии (0)

   3 листопада 2012 року відбувся ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін.

Результати участі учнів Липоводолинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів в олімпіаді з української мови та літератури:

Бурик Карина - 7 клас - 3 місце
Засуха Інна - 7 клас - 8 місце
Зима Діана - 7 клас - 13 місце
Зборик Оксана  - 8 клас - 3 місце
Ваглай Анна - 8 клас - 5 місце
Олійник Костянтин - 9 клас - 3 місце
Музика Анжела - 9 клас - 3 місце ... Читати далі »
Просмотров: 337 | Добавил: rokivit | Дата: 05.11.2012 | Комментарии (0)

Календар

«  Лютий 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

ПОГОДА
Корисні сайти

Архів записів
Пошук

Copyright MyCorp © 2019
Створити безкоштовний сайт на uCoz