Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 22.11.2017, 16:03

КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Права дитини

Освіта району

Наша кнопка

Відвідувачі

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Форма входу

Про учнів і для учнів

Учні нашої школи - найкращі!

  

Знайомтеся, перед Вами вони - BEST of the BEST

 

2 0 1 7   рік

Тодор Олег

Переможець (ІІ місце) ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Переможець (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Євенко Євгеній

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Курило Анна

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Тетяненко Жанна

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства

2 0 1 6 рік

Савченко Анжеліка

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Тодор Олег

Переможець (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Євенко Євгеній

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Щербина Владислав

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

2 0 1 5   рік

Олійник Костянтин

Переможець (І місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Переможець (ІІІ місце) ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Решетник Роман

Переможець (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Переможець (ІІІ місце) ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Шевченко Богдан

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

Переможець (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

2 0 1 4   рік

Решетник Роман

Переможець (І місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Переможець (ІІ місце) ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Щербина Владислав

 

Переможець (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Олійник Костянтин

 

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Благий Владислав

 

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Самілик Вікторія

 

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології

Борисенко Діана

 

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Потоцька Аліна

 

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій

2 0 1 3   рік

Решетник Роман

 

Переможець (І місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Переможець (ІІІ місце) ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

 

Олійник Костянтин

Переможець (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Переможець (ІІІ місце) ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Демченко Софія

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з астрономії

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

 

Ткачук-Спичак Богдан

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

 

Потоцька Аліна

Переможець (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

2 0 1 2   рік

Мельник Сергій

  Призер (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання  

Учасник IV етапу  Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (V місце)

Демченко Софія

Призер (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

Ткачук Богдан

Призер (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання 

Самілик Вікторія

Призер (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з біології 

Решетник Роман

Призер (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання 

2 0 1 1   р і к

Корнієнко Євгеній

  Переможець (І місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання  

Призер (ІІ місце) IV етапу  Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Сидоренко Максим

Призер (ІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Рокитянський Андрій

Призер (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

Демченко СОфія

Призер (ІІІ місце) ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

2 0 1 0   рік

Ноздра Олександр

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Рокитянський Андрій

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з історії

Сидоренко Максим

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Скороход Роман

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

Ярич Юлія

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади зі світової літератури

2 0 0 9   рік

Мельник Олександр

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Сидоренко Максим

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Хекало Віталій

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства

2 0 0 8   рік

Бадіон Микола

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства

Молошна Ірина

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з зарубіжної літератури

Нестеренко Вадим

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання

Хекало Віталій

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства

2 0 0 7   рік

 

Хекало Віталій

Призер ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з правознавства

 

 

 

Календар

«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

ПОГОДА
Корисні сайти

Архів записів
Пошук

Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz