Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 17.12.2018, 22:38

КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Права дитини

Освіта району

Наша кнопка

Відвідувачі

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Форма входу

Учнівське самоврядування

 

Президент школи

Курило Анна

Комітети

Комітет дисципліни і порядку
Голова: Сітак Анна (9-А)
Склад комітету:
Назаренко Марина (10) – заступник голови
Барабаш Маргарита (7-А)
Приходько Ірина (9-Б)
Білоцерківська Анна (6-А)
Полякова Марина (11)
Хижняк Ярослав (9-А)
Панов Тимур (9-А)
Відповідальна за роботу комітету: Кревсун О.В.

 
Дозвілля та інтелектуальних ігор
Голова: Скиба Олександра (9-А)
Склад комітету:
Корнієнко Маргарита (9-А) – заступник голови
Клець Вікторія (8-А)
Глупак Денис (10)
Яковенко Анатолій (11)
Вовк Марина (9-Б)
Лимар Катерина (9-Б)

Відповідальна за роботу комітету: Гапич С.М.
 
Екологічний комітет
Голова: Христенко Анастасія (8-Б)
Склад комітету:
Бондаренко Ярина (8-Б) – заступник голови
Шуйський Олександр (6-А)
Цьома Андрій (7-А)
Яковенко Ярослав (11)
Тодор Вадим (11)
Михайлик Ростислав (9-А)
Легка Софія (9-А)
Відповідальна за роботу комітету: Гапич Л.М.
 
 
Комітет зв’язків з громадськістю
Голова: Городнича Дар’я (9-А)
Склад комітету:
Фесун Анна – заступник голови
Соколовська Дар’я (7-А)
Сліпченко Ярослав (7-А)
Синько Єлизавета (8-А)
Ткаченко Олександр (11)
Тетяненко Жанна (11)
Відповідальна за роботу комітету: Кревсун О.В.
 

Інформаційний комітет

Голова: Подчасова Вікторія (10)
Склад комітету:
Гусак Анна (10) – заступник голови
Сельніцина Дар’я (8-А)
Кравченко Яна (6-А)
Замниборщ Олександра (6-А)
Передерій Діана (6-В)
Оксьом Таміла (6-В)
Чайка Антон (7-Б)
Відповідальна за роботу комітету: Тимошенко С.О.

 
Комітет "Книголюб" 
Голова: Доскалюк Карина (9-Б)
Склад комітету:
Капуста Альона (9-А) – заступник голови
Хекало Альона (7-А)
Петрюченко Богдана (9-Б)
Семеліт Тимофій (5-Б)
Ткаченко Маргарита (5-А)
Чайковська Валерія (5-а)
Відповідальна за роботу комітету: Бадіон О.М.
 
Комітет "Милосердя"
Голова: Свирид Анна (9-Б)
Склад комітету:
Глова Ольга (9-Б) – заступник голови
Кулинич Валерія (7-Б)
Рудакова Поліна (7-Б)
Трень Ангеліна (6-Б)
Сітак Анастасія (6-Б)
Руденко Юлія (9-А)
Хекало Аліна (9-А)
Відповідальна за роботу комітету: Заворотько Ю.Г.
 
Спорткомітет
Голова: Кіптенко Юрій (10)
Склад комітету:
Козюра Олег (9-А) – заступник голови
Федоров Сергій (6-В)
Щербина Ярослав (9-Б)
Макарчук Віталій (6-Б)
Корнієнко Олександр (8-А)
Вовницький Олександр (7-Б)
Богуславець Денис (8-Б)
Відповідальна за роботу комітету: Вовк Л.С.
 

Рада школи

Клас Прізвище та ім'я учнів
2-А Гусак Аліса, Гринь Іван
2-Б Лисенко Марія, Бондаренко Кирило
3-А Гречаник Анастасія, Марченко Максим
3-Б Ткаченко Ілона, Семеліт Єлизавета
3-В Скиба Євгеній, Рисенко Іванна
4-А Коваленко Яна, Бусло Олександра
4-Б Барабаш Артем, Михайленко Ангеліна
5-А Ткаченко Маргарита, Орєхов Дмитро, Силенко Владислав
5-Б Семеліт Тимофій, Легуша Карина
6-А Білоцерківська Анна, Шуйський Олександр
6-Б Макарчук Віталій, Сітак Аліна
6-В Передерій Діана, Панова Поліна, Оксьом Таміла
7-А Соколовська Дар’я, Барабаш Маргарита, Цьома Андрій
7-Б Великодна Дарія, Кулинич Валерія, Рудакова Поліна
8-А Сельніцина Дар’я, Легуша Олексій, Корнієнко Олександр
8-Б Фесун Анна, Христенко Анастасія
9-А Городнича Дар’я, Корнієнко Маргарита, Скиба Олександра
9-Б Свирид Анна, Вовк Марина, Доскалюк Карина
10

Курило Анна, Гусак Анна, Подчасова Вікторія

11

Яковенко Анатолій, Тодор Вадим

Календар

«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

ПОГОДА
Корисні сайти

Архів записів
Пошук

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz