Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 18.11.2017, 15:02

КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Права дитини

Освіта району

Наша кнопка

Відвідувачі

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Форма входу

Учнівське самоврядування

 

Президент школи

Іщенко Віталій

Комітети

Комітет дисципліни і порядку

Голова: Воронько Марина (11-Б)

Склад комітету:

Кравченко Ольга (11-Б) – заступник голови

Барабаш Маргарита (6-А)

Оксьом Таміла (5-В)

Фролова Анна (9-Б)

Назаренко Марина (9-Б)

Хижняк Ярослав (8-А)

Відповідальна за роботу комітету: Кревсун О.В.

 
Дозвілля та інтелектуальних ігор

Голова: Курило Анна (9-А)

Склад комітету:

Сітак Анна (8-А) – заступник голови

Клець Вікторія (7-А)

Христенко Анастасія (7-Б)

Глупак Денис (9-А)

Фесун Анна (7-Б)

Скиба Олександра (8-А)

Корнієнко Маргарита (8-А)

Відповідальна за роботу комітету: Гапич С.М.

 
Екологічний комітет

Голова: Боднарчук Віталій (9-А)

Склад комітету:

Тодор Владислав (10) – заступник голови

Чайка Антон (6-Б)

Шуйський Олександр (5-А)

Кулинич Валерія (6-Б)

Яковенко Ярослав (10)

Курило Руслан (9-А)

Михайлик Ростислав (8-А)

Відповідальна за роботу комітету: Литовченко О.М.

 
 
Комітет зв’язків з громадськістю

Голова: Кравченко Дар’я (11-А)

Склад комітету:

Тетяненко Жанна (10)– заступник голови

Коркішко Аліна (11-А)

Сліпченко Оксана (6-А)

Ткаченко Олександр (10)

Савченко Анжеліка (11-А)

Курський Олександр (11-А)

Тодор Олег (11-А)

Відповідальна за роботу комітету: Кревсун О.В.

 

Інформаційний комітет

Голова: Подчасова Вікторія (9-А)

Склад комітету:

Гусак Анна (9-А) – заступник голови

Валюх Марина (11-Б)

Сельніцина Дар’я (7-А)

Городнича Дар’я (8-А)

Соколовська Дар’я (6-А)

Замниборщ Олександра (5-А)

Синько Єлизавета (7-А)

Відповідальна за роботу комітету: Тимошенко С.О.

 
Комітет "Книголюб" 

Голова: Антоненко Карина (10)

Склад комітету:

Доскалюк Карина (8-Б) – заступник голови

Хекало А (6-А)

Свирид Анна (8-Б)

Капуста Альона (8-А)

Кожушко Ангеліна (11-А)

Вовк Марина (8-Б)

Петрюченко Богдана (8-Б)

Відповідальна за роботу комітету: Бадіон О.М.

 
Комітет "Милосердя"

Голова: Потоцька Марія (11-А)

Склад комітету:

Полякова Марія (10) – заступник голови

Сітак Аліна (5-Б)

Рудакова Поліна (6-Б)

Трень Анастасія (5-Б)

Палаженко Таїсія (9-А)

Руденко Юлія (8-А)

Хекало Аліна (8-А)

Відповідальна за роботу комітету: Заворотько Ю.Г.

 
Спорткомітет

Голова: Кіптенко Юрій (9-А)

Склад комітету:

Козюра Олег (8-А) – заступник голови

Федоров Сергій (5-В)

Щербина Ярослав (8-Б)

Сітак Олег (11-Б)

Рогіз Олександр (11-Б)

Вовницький Андрій (11-А)

Рогинський Максим (8-Б)

Відповідальна за роботу комітету: Вовк Л.С.

 

Рада школи

Клас Прізвище та ім'я учнів
2-А Гречаник Анастасія, Марченко Максим
2-Б Ткаченко Ілона, Семеліт Єлизавета
2-Б Скиба Євгеній, Рисенко Іванна
3-А Клець Дарина, Коваленко Яна
3-Б Барабаш Артем, Михайленко Ангеліна
4-А Гребінник Анастасія, Кукавська Наталія
4-Б Семеліт Тимофій, Роступицька Ніка
5-А Замниборщ Олександра, Шуйський Олександр
5-Б Трень Ангеліна, Сітак Анастасія
5-В Оксьом Таміла, Федоров Сергій
6-А Соколовська Дар’я, Сліпченко Ярослав, Хекало Альона
6-Б Рудакова Поліна, Кулинич Валерія, Чайка Антон
7-А Сельніцина Дар’я, Клець Валерія
7-Б Фесун Анна, Христенко Анастасія
8-А Городнича Дар’я, Козюра Олег
8-Б Свирид Анна, Щербина Ярослав
9-А Гусак Анна, Курило Анна, Подчасова Вікторія
9-Б Фролова Анна, Назаренко Марина
10 Ткаченко Олександр, Тетяненко Жанна
11-А Кожушко Ангеліна, Кравченко Дар’я
11-Б Кравченко Ольга, Воронько Марина

 

Календар

«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

ПОГОДА
Корисні сайти

Архів записів
Пошук

Copyright MyCorp © 2017
Створити безкоштовний сайт на uCoz