Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 17.12.2018, 21:53

КЗ Липоводолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Права дитини

Освіта району

Наша кнопка

Відвідувачі

Календар
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Форма входу

Переможці предметних олімпіад

2018 - 2019 н.р.

Переможці ІІ (районного) етапу олімпіад

Математика   (09.12.2018)

Васюхно Софія 7 клас І місце
Фесун Анна 8 клас І місце
Сельніцина Дар'я 8 клас ІІ місце
Курило Анна 10 клас І місце

Правознавство   (02.12.2018)

Городнича Дар'я 9 клас ІІ місце

Трудове навчання   (01.12.2018)

     
     

Географія   (24.11.2018)

Фесун Анна 8 клас І місце
Городнича Дар'я 9 клас ІІІ місце

Історія  (18.11.2018)

Городнича Дар'я 9 клас ІІ місце

Біологія  (17.11.2018)

Клець Вікторія 8 клас ІІ місце

Англійська мова  (11.11.2018)

Сельніцина Дар'я 8 клас І місце
Фесун Анна 8 клас ІІ місце
Городнича Дарія 9 клас І місце
Капуста Альона 9 клас ІІ місце
Михайлик Ростислав 9 клас ІІІ місце
Доскалюк Каріна 9 клас ІІІ місце
Гусак Анна 10 клас І місце
Кіптенко Юрій 10 клас ІІ місце
Кобзаренко Вікторія 11 клас І місце
Полякова Марина 11 клас ІІ місце
Линник Маргарита 11 клас ІІІ місце

Інформаційні технології  (10.11.2018)

Чайка Артем 10 клас ІІ місце

Фізика  (04.11.2018)

Цьома Андрій 7 клас І місце
Васюхно Софія 7 клас ІІ місце
Сельніцина Дар'я 8 клас І місце
Фесун Анна 8 клас ІІ місце
Легка Софія 9 клас І місце
Пилипенко Василь 9 клас ІІІ місце
Курило Анна 10 клас ІІ місце
Яковенко Анатолій 11 клас ІІІ місце

Українська мова та література  (03.11.2018)

Васюхно Софія 7 клас ІІ місце
Соколовська Дар'я 7 клас ІІІ місце
Фесун Анна 8 клас ІІ місце
Сельніцина Дар'я 8 клас ІІІ місце
Свирид Анна 9 клас ІІІ місце
Городнича Дар'я 9 клас ІІІ місце
Доскалюк Каріна 9 клас ІІІ місце
Курило Анна 10 клас І місце
Тетяненко Жанна 11 клас ІІ місце
Білоцерківська Карина 11 клас ІІІ місце
Ткаченко Олександр 11 клас ІІІ місце

 

2017 - 2018 н.р.

Переможці ІІІ (обласного) етапу олімпіад

Математика (21.01.2018): Фесун Анна - ІІ місце

Фізика (17 - 18.01.2018): Курило Анна - ІІІ місце

Трудове навчання (13 - 15.01.2018): Яковенко Анатолій - ІІІ місце

Трудове навчання (13 - 15.01.2018): Тодор Владислав - ІІІ місце

Трудове навчання (13 - 15.01.2018): Шапран Назарій - ІІІ місце

Переможці ІІ (районного) етапу олімпіад

Хімія  (16.12.2017)

Фесун Анна 7 клас І місце
Курило Анна 9 клас ІІ місце

Математика  (10.12.2017)

Васюхно Софія 6 клас ІІ місце
Цьома Андрій 6 клас ІІ місце
Чайка Антон 6 клас ІІІ місце
Фесун Анна 7 клас І місце
Яковенко Олег 7 клас ІІІ місце
Кулинич Валентин 8 клас ІІ місце
Курило Анна 9 клас І місце
Кіптенко Юрій 9 клас ІІ місце

Правознавство  (02.12.2017)

Курило Анна 9 клас І місце
Тетяненко Жанна 10 клас І місце

Географія  (25.11.2017)

Курило Анна 9 клас І місце
Курило Руслан 9 клас ІІІ місце
Тетяненко Жанна 10 клас ІІІ місце
Савченко Анжеліка 11 клас І місце

Історія  (19.11.2017)

Михайлик Ростислав 8 клас ІІІ місце
Полякова Марина 10 клас І місце
Коркішко Аліна 11 клас ІІІ місце

Біологія  (18.11.2017)

Коркішко Аліна 11 клас І місце
Валюх Марина 11 клас ІІ місце

Англійська мова (12.11.2017)

Легка Софія 8 клас І місце
Городнича Дар'я 8 клас ІІ місце
Михайлик Ростислав 8 клас ІІ місце
Доскалюк Карина 8 клас ІІІ місце
Кулинич Валентин 8 клас ІІІ місце
Гусак Анна 9 клас І місце
Кіптенко Юрій 9 клас ІІ місце
Полякова Марина 10 клас І місце
Кобзаренко Вікторія 10 клас ІІ місце
Антоненко Карина 10 клас ІІІ місце
Тодор Олег 11 клас І місце
Курський Олександр 11 клас ІІ місце
Хекало Альона 11 клас ІІІ місце
Якименко Анна 11 клас ІІІ місце

Інформаційні технології  (11.11.2017)

Пилипенко Василь 8 клас ІІ місце
Удовиченко Євгеній 9 клас ІІ місце
Глупак Денис 9 клас ІІІ місце

Фізика (05.11.2017)

Яковенко Олег 7 клас І місце
Фесун Анна 7 клас ІІ місце
Сельніцина Дар'я 7 клас ІІІ місце
Городнича Дар'я 8 клас ІІ місце
Скиба Олеся 8 клас ІІІ місце
Курило Анна 9 клас І місце
Яковенко Анатолій 10 клас ІІ місце
Тодор Олег 11 клас ІІ місце

Українська мова та література (04.11.2017)

Сельніцина Дар'я 7 клас І місце
Клець Вікторія 7 клас ІІ місце
Фесун Анна 7 клас ІІІ місце
Городнича Дар'я 8 клас ІІ місце
Кулинич Валентин 8 клас ІІІ місце
Курило Анна 9 клас І місце
Гусак Анна 9 клас ІІ місце
Антоненко Карина 10 клас І місце
Тетяненко Жанна 10 клас ІІ місце
Полякова Марина 10 клас ІІІ місце
Савченко Анжеліка 11 клас ІІ місце

 

2016 - 2017 н.р.

 

Переможці ІІІ (обласного) етапу олімпіад

Трудове навчання (20 - 22.01.2017): Тодор Олег - ІІ місце

Трудове навчання (20 - 22.01.2017): Євенко Євгеній - ІІІ місце

Українська мова (13 - 14.01.2017): Курило Анна - ІІІ місце
Правознавство (16 - 17.01.2017):
Тетяненко Жанна - ІІІ місце

Переможці ІІ (районного) етапу олімпіад

Трудове навчання

Тодор Олег 10 клас І місце
Бурик Карина 11 клас І місце

Хімія

Курило Анна 8 клас І місце
Коркішко Аліна 10 клас ІІІ місце

Астрономія

Бурик Карина 11 клас І місце

Математика

Фесун Анна 6 клас І місце
Курило Анна 8 клас І місце

Інформатика

Боднарчук Віталій 8 клас ІІ місце
Білоножко Юрій 11 клас ІІІ місце

Правознавство

Тетяненко Жанна 9 клас І місце
Коркішко Аліна 10 клас І місце

Географія

Савченко Анжеліка 10 клас ІІ місце
Нестеренко Роман 11 клас ІІІ місце

Історія

Полякова Марина 9 клас ІІ місце
Коркішко Аліна 10 клас І місце

Біологія

Коркішко Аліна 10 клас ІІ місце

Англійська мова

Гусак Анна 8 клас І місце
Кобзаренко Вікторія 9 клас І місце
Савченко Анжеліка 10 клас І місце
Булатова Катерина 11 клас І місце

 

Інформаційні технології

Настюк Олександр 10 клас ІІІ місце

 

Фізика

Городнича Дар'я 7 клас І місце
Курило Анна 8 клас І місце
Бурик Карина 11 клас ІІ місце

 

Українська мова та література

Городнича Дар'я 7 клас І місце
Курило Анна 8 клас І місце
Савченко Анжеліка 10 клас І місце
Бурик Карина 11 клас ІІ місце

 

2015 - 2016 н.р.

 

Переможці ІІІ (обласного) етапу олімпіад

Англійська мова (18 - 19.01.2016): Савченко Анжеліка

Трудове навчання (22 - 24.02.2016): Тодор Олег - ІІ місце

Трудове навчання (22 - 24.02.2016): Євенко Євгеній - ІІІ місце

Трудове навчання (22 - 24.02.2016): Щербина Владислав - ІІІ місце

 

2014 - 2015 н.р.

Переможці ІV (всеукраїнського) етапу олімпіад

Трудове навчання: Олійник Костянтин - ІІІ місце

Трудове навчання: Решетник Роман - ІІІ місце

 

Переможці ІІІ (обласного) етапу олімпіад

Трудове навчання (20 - 22.03.2015): Олійник Костянтин - І місце

Трудове навчання (20 - 22.03.2015): Решетник Роман - ІІ місце

Англійська мова (8 - 9.02.2015): Шевченко Богдан - ІІІ місце

Історія (7 - 8.02.2015): Шевченко Богдан - ІІІ місце

Географія (01 - 02.02.2015): Шевченко Богдан - ІІ місце

Математика (24 - 25.01.2015): Шевченко Богдан - ІІІ місце

Примітка. ІІ (ІІІ) місце, виділене червоним кольором, означає кращий результат по району 

 

Календар

«  Грудень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

ПОГОДА
Корисні сайти

Архів записів
Пошук

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz